Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11783
Stary 15.12.2018, 16:20
Vinci napisał(a):Wyświetl post
regan błagam
Poważny inwestor, o ile w ogóle istnieje, miałby się wpisami na forum sugerować przed wydaniem kilku milionów euro?
Wpisy na forum co jest udowodnione, powoduja ze masci informatoro˛w i dziennikarzyn zaczyanaja drazyc temat i robia szum wokol sprawy czego firma ta nie chce. Wiec dajcie sobie na wstrzymanie. Nic wam sie nie stanie jak odejdzidcie od forum na kilkadzidsiat godzin lub chociaz od tematu i pogadacie sobie o tym kto bedzie rzadzil w KSC po odejsciu Filipiaka

Krzysiek Grabski napisał(a):Wyświetl post
Życzę Wam wszystkiego dobrego, bo miejsce Wisły Kraków jest tylko w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Mecze Wisły Kraków z Legią Warszawa to wspaniałe klasyki polskiej ligi, których nigdy nie jest dość.
Nie martwcie sie. Jeszcze nie raz sie po was przejedziemy
Ostatnio edytowane przez regan : 15.12.2018 o godz. 16:23.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując