Wpisy na forum co jest udowodnione, powoduja ze masci informatoro˛w i dziennikarzyn zaczyanaja drazyc temat i robia szum wokol sprawy czego firma ta nie chce. Wiec dajcie sobie na wstrzymanie. Nic wam sie nie stanie jak odejdzidcie od forum na kilkadzidsiat godzin lub chociaz od tematu i pogadacie sobie o tym kto bedzie rzadzil w KSC po odejsciu Filipiaka
Krzysiek Grabski napisał(a):

Życzę Wam wszystkiego dobrego, bo miejsce Wisły Kraków jest tylko w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Mecze Wisły Kraków z Legią Warszawa to wspaniałe klasyki polskiej ligi, których nigdy nie jest dość.
|
Nie martwcie sie. Jeszcze nie raz sie po was przejedziemy
