Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Krzysiek Grabski
Member
Od: 04.2010
Skąd: Warszawa
Offline
#
11782
15.12.2018, 16:17
Życzę Wam wszystkiego dobrego, bo miejsce Wisły Kraków jest tylko w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Mecze Wisły Kraków z Legią Warszawa to wspaniałe klasyki polskiej ligi, których nigdy nie jest dość.
Kibic Legii Warszawa.
Krzysiek Grabski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Krzysiek Grabski
Znajdź inne posty napisane przez Krzysiek Grabski