Wyświetl pojedynczy post
Krzysiek Grabski
Member
 
Od: 04.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11782
Stary 15.12.2018, 16:17
Życzę Wam wszystkiego dobrego, bo miejsce Wisły Kraków jest tylko w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Mecze Wisły Kraków z Legią Warszawa to wspaniałe klasyki polskiej ligi, których nigdy nie jest dość.
Kibic Legii Warszawa.
Odpowiedz cytując