Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11774
Stary 15.12.2018, 15:41
DysoN napisał(a):Wyświetl post
Wdg nie ma żadnej korporacji moim zdaniem. Korporacje nigdy nie robią takich numerow jak kupowanie kota w worku za pięć dwunasta. Audyt musiałby być z pół roku temu a umowa przejecia bylaby dyskutowana jeszcze wczesniej. Żadna rada nadzorcza odpowiedzialna przed akcjonariuszami nie zrobiłaby nigdy nic podobnego. W grę wchodzi (potencjalnie bo i tak w to nie wierzę) tylko taki inwestor który praktycznie jednoosobowo taka decyzję jest władny podjąć i wziąć za to odpowiedzialność majątkiem własnej firmy lub prywatnym.
Ewentualnie korporacja tylko sprawdza Wisłę dla kogoś innego. Ale to tylko czyste spekulacje.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 15.12.2018 o godz. 15:51.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując