Wyświetl pojedynczy post
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11773
Stary 15.12.2018, 15:40
Wdg nie ma żadnej korporacji moim zdaniem. Korporacje nigdy nie robią takich numerow jak kupowanie kota w worku za pięć dwunasta. Audyt musiałby być z pół roku temu a umowa przejecia bylaby dyskutowana jeszcze wczesniej. Żadna rada nadzorcza odpowiedzialna przed akcjonariuszami nie zrobiłaby nigdy nic podobnego. W grę wchodzi (potencjalnie bo i tak w to nie wierzę) tylko taki inwestor który praktycznie jednoosobowo taka decyzję jest władny podjąć i wziąć za to odpowiedzialność majątkiem własnej firmy lub prywatnym.
DysoN
Odpowiedz cytując