Wyświetl pojedynczy post
dizzy
Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11772
Stary 15.12.2018, 15:34
Dobcio napisał(a):Wyświetl post
janeks pisze o jakieś ogromnej korporacji mającej kupić Wisłę. Na myśl przychodzą mi tylko te spółki: Roedl&Parter, E&Y, Deloitte, KPMG, PWC.

Macie jakieś inne pomysły?
Korporacja Umbrella
Odpowiedz cytując