Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
dizzy
Member
Od: 05.2013
Offline
#
11772
15.12.2018, 15:34
Dobcio
napisał(a):
janeks pisze o jakieś ogromnej korporacji mającej kupić Wisłę. Na myśl przychodzą mi tylko te spółki: Roedl&Parter, E&Y, Deloitte, KPMG, PWC.
Macie jakieś inne pomysły?
Korporacja Umbrella
dizzy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dizzy
Znajdź inne posty napisane przez dizzy