Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11765
Stary 15.12.2018, 15:18
Dobcio napisał(a):Wyświetl post
janeks pisze o jakieś ogromnej korporacji mającej kupić Wisłę. Na myśl przychodzą mi tylko te spółki: Roedl&Parter, E&Y, Deloitte, KPMG, PWC.

Macie jakieś inne pomysły?
Krakowska Korporacja Taksówkarzy.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując