Wyświetl pojedynczy post
JarooP
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11762
Stary 15.12.2018, 15:02
Ludzie najgorsze co może być to kłócić się między sobą. Każdy ma swoją opinie na temat obecnego zarządu i własna teorie do tego przypisana.
Nie musicie się ze sobą zgadzać ale już napewno obrażać siebie nawzajem. Czy u ludzi naprawdę wyginęła już kulturalna rozmowa, podejście do tematu spokojnie?
Za przeproszenie gowno możemy zrobić w obecnej sytuacji, jedynie pozostała nam nadzieja ze karty się odwrócą na nasza stronę czyli klubu Wisła Kraków, zawodników i sztabu szkoleniowego, którzy wykonują naprawdę 1000% by pokazać są są siła. Oni mogą to stworzyć a my nie?

Bądźmy dla nich nie dla zarządu bo dla nich jest już za późno. Zbyt dużo złego się stało żeby przejść obok.
Buduje się ciekawy projekt czyli „Socios Wisła Kraków” i potrzeba nas wszystkich żeby mieć w przyszlosci realny wpływ na to co się dzieje w naszym klubie.

Adfurle jeżeli uważasz żeby nie dołączyć do socios tylko ze względu ze kogoś nie lubisz albo się z nim nie zgadzasz to jest to słabe.wszyscy którzy dołączyli uważają ze w tym stowarzyszeniu jest ziarno nadzieji na przyszlosc. Wystarczy ze dołączysz i jeśli będzie moment wybierania projektu, które stowarzyszenie będzie chciał zrealizować oddaj swój głos nie musisz się udzielać. Pokaz ze jesteś z klubem na dobre i na złe.
Odpowiedz cytując