Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
wyboldowałem błąd , jak mniemam , chciałeś napisać coś innego
|
Oczywisty błąd, dzięki. Pozmieniałem to zdanie w trakcie pisania posta i został taki kwiatek.
Cytat:
|
Cały kraj to czyta, dziennikarze, potencjalni inwestorzy a tu jeden dzban z drugim pisze, że klub bez huliganki jest jak kraj bez armii.
|
Oczywiście możesz wierzyć w to, że potencjalny inwestor rezygnuje z inwestycji z powodu posta na forum wislakrakow.com, ale ja jednak śmiem w to wątpić.
Może brać ogólną sytuację kibicowską pod uwagę, jasne, bo to może wpłynąć na bilans finansowy, ale post?
A co do dziennikarzy, to się zgodzę, że czytają. Skąd indziej mieliby plotki do smarowania artykułów.
