Wyświetl pojedynczy post
Garret
Senior Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11758
Stary 15.12.2018, 13:14
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
wyboldowałem błąd , jak mniemam , chciałeś napisać coś innego
Oczywisty błąd, dzięki. Pozmieniałem to zdanie w trakcie pisania posta i został taki kwiatek.
Cytat:
Cały kraj to czyta, dziennikarze, potencjalni inwestorzy a tu jeden dzban z drugim pisze, że klub bez huliganki jest jak kraj bez armii.
Oczywiście możesz wierzyć w to, że potencjalny inwestor rezygnuje z inwestycji z powodu posta na forum wislakrakow.com, ale ja jednak śmiem w to wątpić.

Może brać ogólną sytuację kibicowską pod uwagę, jasne, bo to może wpłynąć na bilans finansowy, ale post?

A co do dziennikarzy, to się zgodzę, że czytają. Skąd indziej mieliby plotki do smarowania artykułów.
Odpowiedz cytując