Wyświetl pojedynczy post
ramzes190
Senior Member
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11756
Stary 15.12.2018, 12:59
Garret napisał(a):Wyświetl post
Ja o kibicach i wyzywaniu się na forum, Ty o Sarapacie. Co ma jedno z drugim wspólnego?
To, że niektórzy tutaj ciągle ich bronią. Cały kraj to czyta, dziennikarze, potencjalni inwestorzy a tu jeden dzban z drugim pisze, że klub bez huliganki jest jak kraj bez armii. Jak w tej Wiśle ma być dobrze.
Odpowiedz cytując