Garret napisał(a):

|
Ja o kibicach i wyzywaniu się na forum, Ty o Sarapacie. Co ma jedno z drugim wspólnego?
|
To, że niektórzy tutaj ciągle ich bronią. Cały kraj to czyta, dziennikarze, potencjalni inwestorzy a tu jeden dzban z drugim pisze, że klub bez huliganki jest jak kraj bez armii. Jak w tej Wiśle ma być dobrze.