ramzes190 napisał(a):

|
Nie potrzebujemy jedności. Potrzebujemy solidnego publicznego audytu, rozliczenia tych którzy potencjalnie wyprowadzili hajsy i świeżego startu z nowym właścicielem w tej lub 4-tej lidze bez całego tego syfu, który zostawili po sobie Sarapata, Misiek i cała ferajna. Na ch*j nam jedność z ludzmi którzy okradli ten klub i doprowadzili go do bankructwa?
|
Ja o kibicach i wyzywaniu się na forum, Ty o Sarapacie. Co ma jedno z drugim wspólnego?