Wyświetl pojedynczy post
Garret
Senior Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11753
Stary 15.12.2018, 12:54
ramzes190 napisał(a):Wyświetl post
Nie potrzebujemy jedności. Potrzebujemy solidnego publicznego audytu, rozliczenia tych którzy potencjalnie wyprowadzili hajsy i świeżego startu z nowym właścicielem w tej lub 4-tej lidze bez całego tego syfu, który zostawili po sobie Sarapata, Misiek i cała ferajna. Na ch*j nam jedność z ludzmi którzy okradli ten klub i doprowadzili go do bankructwa?
Ja o kibicach i wyzywaniu się na forum, Ty o Sarapacie. Co ma jedno z drugim wspólnego?
Odpowiedz cytując