Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11749
Stary 15.12.2018, 12:32
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
argument o Iwanie alkoholiku był tak żenujący , że proponuje spuścić na niego zasłonę milczenia , żeby nie kompromitować tak zasłużonego forumowiczą
Nie musimy, przecież powszechnie wiadomo że ten "zasłużony forumowicz" nie .......i się w tańcu i lubi pojechać od alkoholików, garbatych i odesłać na drugą stronę błoń jak tylko ktoś zaburzy jego utopijną wizję świata. Ożesz ....a, dopiero teraz skojarzyłem - Mały czy to Ty?

Ja przepraszam bardzo że psuję stypę wszystkim dookoła, ale czy my już obraliśmy kurs na IV ligę, a do sieci wypłynął audyt w którym stoi że klub ma długi na miliardy bilionów? Bo ja to chyba ostatnie dni pod jakimś kamieniem przesiedziałem. Dajcie sobie na wstrzymanie i poczekajmy aż będziemy wiedzieć na czym stoimy. Tyle gówna co się wylało przez te kilka stron to już dawno nie widziałem, wstyd się tak nawzajem wyzywać i linczować w swoim własnym gronie.

Odpowiedz cytując