sedonh napisał(a):

|
Gdzie jestes wolfy, gdzie jestes czerepach, gdzie sie schowaliscie, gdzie wasze mądrości? Dlaczego nagle zamilkły własciwie wszystkie podnózki tsu?
|
obecny!
to teraz awansowałem na podnóżek TSu ?
piekna kariera , jeszcze niedawno dostawałem bana za założenie tematu meczowego...
kolego , nie chce mi sie sledzic Twojej aktywności forumowej , ale jak sobie przypomne forumowiczów którzy w 2016 nie rozumieli komu potrzebny był meresiński , to sobie mysle że to słynne 85% to jednak zaniżona wartość
i skup sie bo to co teraz napisałem może być trudne w zrozumieniu dla tych którzy się w ten poczet zaliczają , a może nawet niepojete