http://www.sport.pl/pilka/7,64946,24...V0Z-nEAHWjmmww
Słuchając tego pajaca J. to aż mdli człowieka... Jakoś dwa dni temu niby było wszystko w porządku i zmierzało we właściwym kierunku. Dzisiaj znów parabola przechyla się na stronę jest źle, chujowo, a będzie gorzej... Jutro od rana będą pewnie trąbić że jest nadzieja, będzie super i wszystko się ułoży. Dali by wszyscy już spokój i najspokojniej przeczekajmy to wszystko w ciszy, bo ci mitomani medialni szukają taniej sensacji odgrzewając stary kotlet co 3 godziny z rzekomo nowymi doniesieniami.
Swoją droga ciekawe gdzie w sytuacji sprzedaży klubu jest Marzenka? Przecież jako dyrektor musi podpisać papiery przejęcia spółki itp? Czysto hipotetycznie jeżeli we czwartek Włodarski, Kwiecień, AnTrans i Dasta zdecydowali by się na zakup i chcieli wszystko załatwić na "już" to jak uzyskali by jej podpisy skoro nie wiadomo czy grzeje ....ę na Zanzibarze czy już ją ktoś dopadł na Krakowie?