bódyń napisał(a):

Pasiaty Białoński? No kazdy kto napisze i powie cos o SKWK zle jest z drugiej strony blon.
I jeszcze konto widze założyłeś w sierpniu 2016. Oczywiście przypadek.
Wdzę, że po 2 dniach przerwy zaczynaja strażnicy SKWK działać i deprecjonować każdego kto, żle napisze o TS i SKWK. Oczywiście nie merytorycznie ale określeniami "pasiasty" itd.
|
Towarzystwo wsparcia delfinów się aktywowało, długo to nie trwało, straszne jest to że nawet tak tragiczna sytuacja nie potrafi ich przekonać kto tak naprawdę działa na szkodę klubu.
Jest jeszcze frakcja: Misiek nie wiedział oraz frakcja TS utopił Wisłę przez przypadek.