Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11741
Stary 15.12.2018, 10:30
Dochodzę do siebie po wczorajszym meczu a raczej po tym co się działo po końcowym gwizdku.I tak na chłodno na ile mogę-to wstyd dla małopolskiego biznesu że nie potrafi uratować tego klubu tej drużyny.Ja rozumiem że gangusy że szemrane towarzystwo że śmieszna prezes ale przecież są rzeczy ważne i ważniejsze.Udało się Stolarowi zbudować świetną atmosferę w drużynie widać że szatnia jest jednością i nie ma odważnego który byłby w stanie pomóc temu klubowi?Wstyd!!!Piłkarze mogli by już dawno uciec mogli by odstawiac nogi w meczu a tymczasem nawet wczoraj przynajmniej kilka wejść było na dużym ryzyku kontuzji.Szacunek.Myślę że już nie trzeba będzie za każdym razem wyciągać Reymana z grobu żeby komuś uświadomić co to znaczy grać w Wiśle Kraków
Odpowiedz cytując