Pulpet napisał(a):

Robił to samo co każdy z najbogatszych Polaków to nie świadczy, że bał się konkretnie WSH, którzy w tamtych czasach mieli może z 30% tej mocy w sprawach miejskich co mieli do tego roku.
Zbigniewowi Urbanowi, byłemu wspólnikowi BC i nie chyba.
|
Masz rację. Nie mówię, że konkretnie WSH miał się bać, ale to jest gość, który jak najbardziej oddala się od wszelkiego zagrożenia.