|
Nie no..nie róbmy już jaj, że Cupiał zrezygnował, bo go kibole/gangusy zastraszyli. Na Cupiała to tacy ludzie są za cieńcy. Nie będe tutaj insynuował, ale wiadomo, kto w większosci przypadków robił fortuny w latach 90tych i z jakimi kręgami był związany.
To troche mocniejsi ludzie niż misiek.
|