Wyświetl pojedynczy post
Yggdrasil
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewski Gród

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11736
Stary 15.12.2018, 03:13
Nie no..nie róbmy już jaj, że Cupiał zrezygnował, bo go kibole/gangusy zastraszyli. Na Cupiała to tacy ludzie są za cieńcy. Nie będe tutaj insynuował, ale wiadomo, kto w większosci przypadków robił fortuny w latach 90tych i z jakimi kręgami był związany.
To troche mocniejsi ludzie niż misiek.
Odpowiedz cytując