|
No krasnoludki nabily 40mln dlugu. Wlasnie przez takie przyzwalanie na okradanie klubu i odwracanie oczu od patologii panoszacej sie w gabinetach prezesow i lozach vip ten klub teraz umiera. Ale co tam, nie ma dowodow, to tlyko pomowienia. Tylko ciekawe czemu tych pomowien nikt nie dementuje ani nie walczy z nimi w sadzie? Odpowiedz Preclarz?
|