Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Jam55
Senior Member
Od: 01.2016
Skąd: NYC
Offline
#
11733
15.12.2018, 02:09
papiwislak
napisał(a):
https://sports.bwin.com/de/news/fuss...stor-insolvenz
https://www.bz-berlin.de/berlin-spor...-hat-jetzt-asu
https://www.bz-berlin.de/berlin-spor...lklub-viktoria
https://www.google.com/amp/s/amp.ber...iter--31746306
do poczytania przed snem o chinczyku
Nie ważne kto przejąłby teraz klub czy Chińczycy czy nawet Żwirek z Muchomorkiem gorzej nie będzie. Jesteśmy w takiej sytuacji ze wybrzydzać nie możemy. Nic nie stracimy a możemy tylko wygrać.
Jam55
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jam55
Znajdź inne posty napisane przez Jam55