|
Czy Gricuk dał sobie czas do końca grudnia, bo nie pamiętam dokładnie? Edit: ok, do końca listopada.
Jeśli nie chciał wchodzić do spóły z pozostałymi inwestorami, to teraz ma sytuację, w której się może wykazać. Ma wokół pusto.
Oczywiście, jeśli zechce i jeśli na dziś ma w ręku jakieś argumenty w sprawie.
Ostatnio edytowane przez yarow : 15.12.2018 o godz. 02:31.
|