Preclarz napisał(a):

|
Białońskiego nie ma sensu cytować. Często jego rewelacje, refleksje, pomysły są wielce pocieszne. Taki z niego trochę oszołom i kłamca w dodatku. W tym materiale mówi np.o znalezieniu narkotyków na terenach TS podczas jednej z akcji Policji(która jedyne co znalazła to flagi GKS).
|
Widzę, że podtrzymujesz retoryke Wolfy'ego? Wszystko git, zarząd super, a teorie spiskowe wystawiają Pasiaki? Już byście się odczepili od tego trupa pijawki.
Skupiasz się na jednej nieścisłości, a nie odnosisz się do najważniejszego zarzutu do srapaty, zarządu, miśka i całej tej ferajny - wyprowadzenie kasy z klubu.
Tak samo jak wasz największy zarzut do Jadczaka był, że nagabywał Dukata pod stadionem. Gdzie jest ten mityczny pozew, który miał udowodnić, że Jadczak to kłamca?