SONNE napisał(a):

|
A propos SKWK to przypomniało mi się , że kiedyś Kuba Błaszczykowski i Patryk Małecki należeli do tego stowarzyszenia , kto wie może do dzisiaj opłacają składki. Nie wiem dlaczego niektórzy widzą w SKWK samo zło...
|
Też nie wiem. Tam jest sporo ludzi, którzy dla Wisły poświęcają czas, pieniądze, a to, że niewiele mają do powiedzenia w pewnych sprawach i muszą sie podporządkować wiadomo komu to nie jest też ich wina. Oni siedzą na Wiśle non stop, też nie lubią Sarapaty i to nie od wczoraj, jeżdżą za drużyną po całej Polsce, starają się jakoś ogarniać te resztki ruchu kibicowskiego na Wiśle, który został popsuty przez wiadomo kogo. Dla mnie wiele ocen nie mają pokrycia w faktach, łatwo komuś doczepić gębę nie znając historii