1q2 napisał(a):

Podaj mi te bezbronne ofiary na przestrzeni, powiedzmy 5 lat?. Ale to tak na marginesie.W skrócie(później to rozwinę) , trafił swój na swego - nieudolny, całkiem możliwe że i przestępczy zarząd i nieudolni 'inwestorzy', którzy posrali się, bo długu nie jest powiedzmy 20 mln a 30.
Na pewno fajnie za symboliczną złotówkę jest przejąć klub z ponad 100 letnią tradycją, rzeszą osób dobrze mu życzących, stadionem(jaki on by nie był) czekającym tylko na zapełnienie , z niewielkim długiem.
Jeśli jednak okazuje się że trzeba trochę 'włożyć' na początek, to chęci się kończą.
Tym bardziej to żenujące że w końcu mamy skład który rokuje, tak w kwestii finansowej jak i sportowej.
|
Ale tu prawdopodobnie chodzi o zawarte umowy, które umożliwiają dalsze drenowanie klubu. Może byc podobny cyrk na TS i siłownia.