Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 14.12.2018, 19:28
To jest najlepsza DRUŻYNA od czasów złotej drużyny Kasperczaka. Nie mówię tu o umiejętnościach ale o ich charakterach. Dla mnie są Mistrzami tego sezonu. Pozostaje wiara, że to nie może się skończyć w taki sposób. Ta drużyna na to nie zasługuje.


Dziękuje panowie PIŁKARZE za walkę do końca, za serce do gry.


Jesteście wielcy.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując