|
To jest najlepsza DRUŻYNA od czasów złotej drużyny Kasperczaka. Nie mówię tu o umiejętnościach ale o ich charakterach. Dla mnie są Mistrzami tego sezonu. Pozostaje wiara, że to nie może się skończyć w taki sposób. Ta drużyna na to nie zasługuje.
Dziękuje panowie PIŁKARZE za walkę do końca, za serce do gry.
Jesteście wielcy.
|