Silna kibicowsko? Czyli wg Ciebie decyzyjni, sharksi i cała reszta tego bagna jest nam niezbędna w funkcjonowaniu klubu? No czuję się jakbyśmy zaczynali od nowa całą śpiewkę. Siłą Wisły są normalnie kibice, biznesmeni którym zależy na dobru klubu, a nie kibole którzy przyszli tu do koryta.
Rience napisał(a):

Nikt czegoś takiego nie napisał. Rządzić TS nie może, zawiódł. Co nie zmienia faktu, że silna kibicowsko Wisła w Krakowie jest potrzebna, nie koniecznie dlatego że nas zadźga jude gang, ale może przerzucać reszte osiedli na przykłąd gdy poczuje że jest okazja, a później Później to już będą łapanki na wjazdach do Krakowa przed meczami Wisły i w samym Krakowie też, myślisz że to jest SCI-FI i nie realne? To że u nich też kiepsko, i część kibiców Wisły bagatelizuje sprawe bo może bezpiecznie przyjechać na mecz Wisły nie znaczy że jak poczują krew to tak będzie zawsze.
|