Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
AdzikWK
Junior Member
Od: 01.2017
Skąd: Okolice Tarnowa
Offline
#
11703
14.12.2018, 17:44
Jest obowiązek spłaty tych długów do końca roku, tych o których mówił Włodarski, jak ich nie spłacimy to KL cofnie nam licencję.
AdzikWK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AdzikWK
Znajdź inne posty napisane przez AdzikWK