Rience napisał(a):

|
Co mam powiedzieć jestem w....iony jak wszyscy. Jak spadniemy do IV to trzeba robić wszystko żeby się z tego wydostać jak najszybciej i tyle, a szczegóły tego jak kto co i gdzie to się zajmą ci co będą za to odpowiedzialni.
|
Ja p....lę.
Znowu decyzyjni nie popuszczą Wiśle?