Gercu napisał(a):

|
I znowu ta stara śpiewka. Rządzić musi TS, bo Jude Gang nas wszystkich zadźga maczetami. To już było, jesteście nudni.
|
Nikt czegoś takiego nie napisał. Rządzić TS nie może, zawiódł. Co nie zmienia faktu, że silna kibicowsko Wisła w Krakowie jest potrzebna, nie koniecznie dlatego że nas zadźga jude gang, ale może przerzucać reszte osiedli na przykłąd gdy poczuje że jest okazja, a później

Później to już będą łapanki na wjazdach do Krakowa przed meczami Wisły i w samym Krakowie też, myślisz że to jest SCI-FI i nie realne? To że u nich też kiepsko, i część kibiców Wisły bagatelizuje sprawe bo może bezpiecznie przyjechać na mecz Wisły nie znaczy że jak poczują krew to tak będzie zawsze.