Wyświetl pojedynczy post
Rience
Senior Member
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11700
Stary 14.12.2018, 17:35
Gercu napisał(a):Wyświetl post
I znowu ta stara śpiewka. Rządzić musi TS, bo Jude Gang nas wszystkich zadźga maczetami. To już było, jesteście nudni.
Nikt czegoś takiego nie napisał. Rządzić TS nie może, zawiódł. Co nie zmienia faktu, że silna kibicowsko Wisła w Krakowie jest potrzebna, nie koniecznie dlatego że nas zadźga jude gang, ale może przerzucać reszte osiedli na przykłąd gdy poczuje że jest okazja, a później Później to już będą łapanki na wjazdach do Krakowa przed meczami Wisły i w samym Krakowie też, myślisz że to jest SCI-FI i nie realne? To że u nich też kiepsko, i część kibiców Wisły bagatelizuje sprawe bo może bezpiecznie przyjechać na mecz Wisły nie znaczy że jak poczują krew to tak będzie zawsze.
Odpowiedz cytując