David. napisał(a):

Hahaha. No to jak robisz listę to ja również nie pojawię się na stadionie jak nie będzie dopingu i opraw. Tobie chyba zostaje Anglia tam przynajmniej grają w piłkę.
Wiśle ruch kibicowski jest potrzebny jak teraz kasa. W innym wydaniu ale jednak. To są dziesiątki lat tradycji. Szkoda tylko, że większość tu płaczących nie wie co to tradycja i chcą licencje kupować bo niższa liga to wstyd.
|
Ktoś tu postuluje brak dopingu i opraw? Bo ja miałem na myśli używanie w kontekście kibicowania słów takich jak "przelewanie krwi" i "fanatyzm". Jak to kogoś jara i jest mu w miłości do swojej drużyny niezbędne, to albo jeszcze leczy trądzik albo poj...ł mu się sport ze średniowiecznymi krucjatami.