Krotochwila napisał(a):

|
Ty mów za siebie. Weź se pan te swoje prymitywne wyobrażenia o kibicowaniu i idź poszczelać petardami na podwórku jak Cię to tak jara. I pamiętaj o obowiązkowym PDW. Cała PL układa sie z kibolami nie dlatego, że to się opłaca albo, że to normalne, tylko dlatego, że tkwimy w patologicznym układzie z lat 90tych, którego nikomu do tej pory nie udało się rozbić. Szczytowym "osiągnięciem" tej patologii jest to co teraz dzieje się z Wisłą.
|
Hahaha. No to jak robisz listę to ja również nie pojawię się na stadionie jak nie będzie dopingu i opraw. Tobie chyba zostaje Anglia tam przynajmniej grają w piłkę.
Wiśle ruch kibicowski jest potrzebny jak teraz kasa. W innym wydaniu ale jednak. To są dziesiątki lat tradycji. Szkoda tylko, że większość tu płaczących nie wie co to tradycja i chcą licencje kupować bo niższa liga to wstyd.
Kopaczoholik orangutanem jest ktoś, kto myśli, że to Wisła pisała, nienawiść wam tak wyprała mózgi, że to przekracza skalę. Szkoda, że do ludzi po szalu nie do lasek w paski. Gdzie wy żyjecie? Nie widzieliście na mieście napisów na comarch, na ich właściciela, zniszczonych samochodów? Serio? To tez Wisła?
Nigdy tu nie będzie dobrze, nie ma zgody między kibicami. To jest nasz rak.