kopaczoholik napisał(a):

- Podobno, po tym jak zrezygnował Pan z zainwestowania w Wisłę, w okolicy Pana domu pojawiły się obraźliwe napisy wobec Pana? - Tak się stało. Myślę, że z podobnymi problemami wcześniej borykał się poprzedni właściciel Wisły Bogusław Cupiał, a teraz boryka się Janusz Filipiak, prezes Cracovii. Pewnie nowi właściciele Wisły, jeżeli takowi będą, to też będą mieć takie problemy.
Czytaj więcej: https://gazetakrakowska.pl/wieslaw-w...034.1544802203
Czy ja dobrze czytam, że w okolicy jego domu pojawiły się obraźliwe napisy...
Brak mi słów... Jakim trzeba być orangutanem aby obrażać człowieka, który sponsoruje klub od wielu lat...?!
|
No nie wiem, to pytanie powinieneś zadać na forum cracovii.. Dla wszystkich kibiców Wisły Włodarski był potencjalnie jednym z czterech wybawicieli, a na parchach go mieszali z błotem a napisy juz były przed ostatecznymi negocjacjami bo zdjęcie było jeszcze za dnia.