Wyświetl pojedynczy post
Rience
Senior Member
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11692
Stary 14.12.2018, 16:50
kopaczoholik napisał(a):Wyświetl post
- Podobno, po tym jak zrezygnował Pan z zainwestowania w Wisłę, w okolicy Pana domu pojawiły się obraźliwe napisy wobec Pana? - Tak się stało. Myślę, że z podobnymi problemami wcześniej borykał się poprzedni właściciel Wisły Bogusław Cupiał, a teraz boryka się Janusz Filipiak, prezes Cracovii. Pewnie nowi właściciele Wisły, jeżeli takowi będą, to też będą mieć takie problemy.

Czytaj więcej: https://gazetakrakowska.pl/wieslaw-w...034.1544802203

Czy ja dobrze czytam, że w okolicy jego domu pojawiły się obraźliwe napisy...
Brak mi słów... Jakim trzeba być orangutanem aby obrażać człowieka, który sponsoruje klub od wielu lat...?!
No nie wiem, to pytanie powinieneś zadać na forum cracovii.. Dla wszystkich kibiców Wisły Włodarski był potencjalnie jednym z czterech wybawicieli, a na parchach go mieszali z błotem a napisy juz były przed ostatecznymi negocjacjami bo zdjęcie było jeszcze za dnia.
Odpowiedz cytując