Wyświetl pojedynczy post
kopaczoholik
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11691
Stary 14.12.2018, 16:49
- Podobno, po tym jak zrezygnował Pan z zainwestowania w Wisłę, w okolicy Pana domu pojawiły się obraźliwe napisy wobec Pana? - Tak się stało. Myślę, że z podobnymi problemami wcześniej borykał się poprzedni właściciel Wisły Bogusław Cupiał, a teraz boryka się Janusz Filipiak, prezes Cracovii. Pewnie nowi właściciele Wisły, jeżeli takowi będą, to też będą mieć takie problemy.

Czytaj więcej: https://gazetakrakowska.pl/wieslaw-w...034.1544802203

Czy ja dobrze czytam, że w okolicy jego domu pojawiły się obraźliwe napisy...
Brak mi słów... Jakim trzeba być orangutanem aby obrażać człowieka, który sponsoruje klub od wielu lat...?!
Odpowiedz cytując