Rience napisał(a):

Prymitywne wyobrażenia o kibicowaniu mają takie osoby jak ty, tym bardziej prymitywne że nie znają realiów Krakowa. Większość świata, Argentyna, Brazylia, wschód, część zachodu (większa) opiera się na fanatyzmie a nie na .......onym piknikowaniu w stylu niecieczy czy jakiś śmiesznych pseudo klubikach które są pośmiewiskiem!!!! Piękny przykład fanatyzmu był ostatnio na meczu River Boca, tacy jak ty tego nigdy nie zrozumieją.
Całe szczęście WISŁA NIGDY NIE BĘDZIE niecieczą.
|
Zostaw natychmiast te rozróby i zajmij się nauką, bo ojciec znowu będzie na wywiadówkach świecił oczami!
Uważam, że sformułowane przez Ciebie hasło jest super! Działa na dwóch poziomach, również tym czysto molekularnym. No i podwójne zaprzeczenie, wiadomo
