Cytat:
|
Piękny przykład fanatyzmu był ostatnio na meczu River Boca, tacy jak ty tego nigdy nie zrozumieją.
|
To nie był fanatyzm tylko patologia i średniowiecze, gdzie ludzie walczyli na miecze z byle powodów. Jak chcecie się ponapierniczać na osiedlach to nie musicie tego robić pod przykrywką barw klubowych. Przelewanie krwi za klub... co to k.... w ogole jest?!!
90% kibiców woli sobie jednak nieco spokojniejszy tryb kibicowania, bez naruszenia prawa itd.
Do normalnego kibicowania nie trzeba maczet, rac itd. Ostatnio na meczu była oprawa bez rac i co? Była zła? Najważniejsze było w niej przesłanie, a nie 10 sekund błysku rac i 10 min wdychania oparów.