maxx304 napisał(a):

Rience, zmieniając temat - jaka jest Twoja opinia na temat obecnej sytuacji Wisły?
Co Ty - jako fanatyk - sądzisz, że należy zrobić?
Jakie mamy możliwości? Jaką wizję, zagrożenia, jeżeli zaczniemy od IV ligi?
Możesz odpowiedzieć tylko w kwestiach kibicowskich, jeżeli nie chcesz omawiać sytuacji ekonomicznej i możliwości odbicia się od dna.
|
Będzie sobie tutaj fanatykował
http://www.polskapilka.net/4-liga-malopolska-wschod/
Będzie fanatykował w Barcicach, Drwinie, Dunajcu, Szaflarach itd.
Pastwiska i klepiska już czekają na fanatków
Chyba ja jednak tego nie rozumie...