Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11687
Stary 14.12.2018, 16:39
jendrus napisał(a):Wyświetl post
Jak można nadwać na Włodarskie co za ludzie. Zobaczył jaki jest syf w klubie i nie wszedł w to. Najważniejszy jest biznes. jakby umoczył hajs to 1200 pracowników straciło by prace. Ciekawe co by wtedy by było w Krakowie... Dobra decycja. Widać koleś bardziej myśli niż Wojciechowski. A to że gazety i tutaj się pisało o jego firmie to już raczej nie jego wina :huh:
Skąd Ty wiesz kto to wysmarował. Na forum pasiastych już od paru dni był seans nienawiści wobec Włodarskiego, bo siadł do rozmów.
Odpowiedz cytując