jendrus napisał(a):

|
Jak można nadwać na Włodarskie co za ludzie. Zobaczył jaki jest syf w klubie i nie wszedł w to. Najważniejszy jest biznes. jakby umoczył hajs to 1200 pracowników straciło by prace. Ciekawe co by wtedy by było w Krakowie... Dobra decycja. Widać koleś bardziej myśli niż Wojciechowski. A to że gazety i tutaj się pisało o jego firmie to już raczej nie jego wina :huh:
|
Skąd Ty wiesz kto to wysmarował. Na forum pasiastych już od paru dni był seans nienawiści wobec Włodarskiego, bo siadł do rozmów.