Wyświetl pojedynczy post
CMSNero
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11676
Stary 14.12.2018, 16:13
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Doprawdy? Płace 40 zł za bilet żeby wdychać dym z rac i patrzeć na oprawę? W Anglii opraw i rac nie ma lub są bardzo rzadko, a stadiony wypełnione po brzegi. Bednarz nie chciał rac na stadionie i nie chciał płacić przy tym kar + pamiętne 1zł od biletu dla SKWK.
a idze idze z tym lysym pajacem ....
Odpowiedz cytując