PhantomRanger napisał(a):

|
Doprawdy? Płace 40 zł za bilet żeby wdychać dym z rac i patrzeć na oprawę? W Anglii opraw i rac nie ma lub są bardzo rzadko, a stadiony wypełnione po brzegi. Bednarz nie chciał rac na stadionie i nie chciał płacić przy tym kar + pamiętne 1zł od biletu dla SKWK.
|
a idze idze z tym lysym pajacem ....