Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11675
Stary 14.12.2018, 16:12
iamironman napisał(a):Wyświetl post
Nie jestem zwolennikiem zarządu ani sharków, a wręcz przeciwnie.
Ale sprawa z "wybawcami" jest ewidentna. Jeśli ktoś nie widzi, że to było od początku grubymi nićmi szyte to chyba udaje ślepego..... "inwestorzy", "prowadzą rozmowy"..... i tak przez 2 tygodnie. Ciekawe kto się jeszcze zechce załapać na promocję marki?
Chłopie, włóż sobie głowę do śniegu i potrzymaj kilka godzin.
Ci wyśmiewani inwestorzy od jakiegoś czasu wspomagają Wisłę, w tym już kilka MILIONÓW pożyczyli, mając świadomość dużego ryzyka niewypłacalności.

Jakieś barany nasmarowały im paskudne rzeczy koło domu. Więc najpierw rozlicz szarki, a potem tych, który próbowali ratować tego Titanica.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 14.12.2018 o godz. 16:16.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując