Wyświetl pojedynczy post
Rience
Senior Member
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11674
Stary 14.12.2018, 16:08
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Doprawdy? Płace 40 zł za bilet żeby wdychać dym z rac i patrzeć na oprawę? W Anglii opraw i rac nie ma lub są bardzo rzadko, a stadiony wypełnione po brzegi. Bednarz nie chciał rac na stadionie i nie chciał płacić przy tym kar + pamiętne 1zł od biletu dla SKWK.
Mów za siebie!! Kraków to nie Anglia, jak można być tak krótkowzrocznym patrząc na historie Wisły w tym mieście i tyle krwi co przelali za nią Wiślacy i tyle wrogów co tutaj jest na czele z pejsami, ale też hutnik? Wam się marzy Termalica Nieciecza, ale w Krakowie to nie przejdzie bo Wisła w stylu termalici nieciecza nie przetrwa i przestanie istnieć w takim mieście jak Kraków.
Ostatnio edytowane przez Rience : 14.12.2018 o godz. 16:12.
Odpowiedz cytując