Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
iamironman
Member
Od: 08.2015
Offline
#
11669
14.12.2018, 15:55
haracz od biletów nazywasz ruchem kibicowskim? notoryczne płacenie kary przez klub za "kiboli" ....nie pamiętasz już?
mamy teraz ruch kibicowski...... kwitnie nieprawdaż?
iamironman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do iamironman
Znajdź inne posty napisane przez iamironman