Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Rience
Senior Member
Od: 09.2014
Offline
#
11668
14.12.2018, 15:52
Bednarz chciał zniszczyć ruch kibicowski na Wiśle, nie różnił się niczym od kibiców cracovii czy jude gangu. Nie wiem jak gościa można bronić, wstyd.
Rience
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rience
Znajdź inne posty napisane przez Rience