|
Powiem tak od czasu Bednarza jechano pomnie bany dawano. Gdzie zawsze pisałem, że SKWK jest problemem Wisły nie powiem robili kilka dobrych rzeczy, ale wiecej szkodzili wizerunkowi klubu niz pomagali. Walka z Bednarzem to nie była walka z Bednarzem a Cupiałem i dobrem Wisły tylko wy tego nie rozumiecie. Spadła frekwencja bo karkom zachciało się strajkować bo Bednarz be bo chciał spokój na stadionach by klub nie dostawał kasy. Bednarz be z tego co pamietam bo odmówił 2 zł od biletu (moge się mylić), Nagle Wisła zarzadzana jest przez osoby nie majac doświadczenia w Biznesie. A to co działo się wewnatrz klubu przez ostatnie dwa lata to lepiej niech juz nie wypłynie.
Powiem tak, mimo obrażania mnie banowania okazało sie ze miałem racje ze byłe przeciw SKWK choć nie ciesze sie z tego bo lepsza by była moja pomyłka. Ale teraz tak myśle jak można było doprowadzić do tego, że zarzad sobie robi mega podwyzki gdzie kasa pusta w pale mi sie to nie miesci.
|