iamironman napisał(a):

Nie jestem zwolennikiem zarządu ani sharków, a wręcz przeciwnie.
Ale sprawa z "wybawcami" jest ewidentna. Jeśli ktoś nie widzi, że to było od początku grubymi nićmi szyte to chyba udaje ślepego..... "inwestorzy", "prowadzą rozmowy"..... i tak przez 2 tygodnie. Ciekawe kto się jeszcze zechce załapać na promocję marki?
|
Nie. Teraz będą już jawne przekręty i firmy-krzak, jak angole...