Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11662
Stary 14.12.2018, 15:01
iamironman napisał(a):Wyświetl post
Zdumiewająca jest jedna sprawa -ewidentny zabieg marketingowy kilku krakowskich firm, jakoby chciały pomóc, mający na celu od początku tylko i wyłącznie promocję swojej marki, wypalił w 100 procentach. Artykuły prasowe, przekazy medialne, doniesienia - w kółko powtarzanie nazwy firmy, nazwiska itp. wszystko za darmo.
A Wy łykacie to jak pelikany i wynosicie tych cwaniaczków do rangi świętych, chcecie przy nich odbudowywać klub.....żałosne!
To są zwykłe HIENY które przyszły rozszarpać trupa i ugryźć kawałek dla siebie
Szczególnie Kwiecień ma to wszystko "za darmo".

Ale masz racje, to wszystko to spisek żeby przejąć grunty TSu, a ponadto warszafka zazdrości jak nam pięknie kibice klub prowadzą.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując