iamironman napisał(a):

Zdumiewająca jest jedna sprawa -ewidentny zabieg marketingowy kilku krakowskich firm, jakoby chciały pomóc, mający na celu od początku tylko i wyłącznie promocję swojej marki, wypalił w 100 procentach. Artykuły prasowe, przekazy medialne, doniesienia - w kółko powtarzanie nazwy firmy, nazwiska itp. wszystko za darmo.
A Wy łykacie to jak pelikany i wynosicie tych cwaniaczków do rangi świętych, chcecie przy nich odbudowywać klub.....żałosne!
To są zwykłe HIENY które przyszły rozszarpać trupa i ugryźć kawałek dla siebie
|
Szczególnie Kwiecień ma to wszystko "za darmo".
Ale masz racje, to wszystko to spisek żeby przejąć grunty TSu, a ponadto warszafka zazdrości jak nam pięknie kibice klub prowadzą.