Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Qadou
Senior Member
Od: 01.2015
Offline
#
11659
14.12.2018, 14:45
Gdzie są teraz wszyscy Ci co bronili tutaj na forum zaciekle zarządu parę miesięcy temu gdy ktoś coś podejrzewał lub pisał o nich negatywnie i odrazu był atakowany.. pamiętam parę nicków ale zostawię to dla siebie
Qadou
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Qadou
Znajdź inne posty napisane przez Qadou