|
Proszę was wszystkich bardzo
Włodarski i dobre zwyczaje biznesowe, zajadow od śmiechu zaraz dostanę
Miałem okazję pracować kilka lat w firmie która z Foodcare handluje
To jest cham, prostak i cwaniak
Co nie znaczy że nie byłby dobry właścicielem Wisły
Ale znaczy że nie można wierzyć przesadnie w to co mówi
Btw Stanowski pisał o 80 mln długu ale z podziałem, wiadomo że ponad 40 w tym to są rozliczenia z Telefonika a na szybko jest potrzebne ok 20-25
Ostatnio edytowane przez bridgeburner : 14.12.2018 o godz. 14:43.
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
|