Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11653
Stary 14.12.2018, 14:40
Porter napisał(a):Wyświetl post
A czemu nie iść w restrukturyzację? Nie jestem znawcą, ale najpierw ochrona majątku, czyli spłata piłkarzy (skąd kasa to inna sprawa). A później wniosek do sądu. źródło wiedzy: https://kosmal-kwiatkowski.pl/co-to-...trukturyzacja/ … skoro widać źródła przychodu (prawa tv, premie z extraklapy itd.). to bieżąca realizacja zobowiązań, plus widoczny przychód pozwoliłby na redukcję długów przez sąd za pół roku na poziomie 25-50%. Nawet te 40 mln z 80, nie straszne przy mądrym zarządzaniu. Oczywiście wymaga to udziału TS, ale w między czasie można myśleć o nowym właścicielu, sporządzić umowę przedwstępną itd. Może to moje pobożne życzenia, ale tak żyją Action, Piotr i Paweł...
4 miliony pensje
16 milionów pozostałych długów licencyjnych.
Kto to ma zapłacić?
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując