Wyświetl pojedynczy post
caucus
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11641
Stary 14.12.2018, 14:21
Zawsze można liczyć na hiperbolę, bo nikt nie pisał o trzycyfrowych długach.

Dość konkretny wywiad, jak na Włodarskiego. Wiadomo, że nie powie dokładnie ile jest długów, ale mówi o kilkunastu milionach złotych do wyciągnięcia z firmy. Biorąc pod uwagę, że miał dać coś koło 30% pieniędzy znaczy, że pewnie ostatecznie chodzi o około 40 baniek.

PS. Ofc biorę pod uwagę, że może chodzić o kilkanaście milionów na już od strony wszystkich, a tylko Włodarski ma tyle pieniędzy, by to zrobić, więc reszta by go spłacała.
Ostatnio edytowane przez caucus : 14.12.2018 o godz. 14:29.
Odpowiedz cytując