Piotr777 napisał(a):

|
Tak Was czytam i dochodzę do wniosku, że w sytuacji gdy Wisła nie upadnie (a nie upadnie), na forum będzie wielki płacz. No bo jak to, przecież pogrzeb już był? Dobrze, że trumna była pusta.
|
Może tak być JEŚLI zarząd się nie zmieni (a nie zmieni się). Już kumasz?
Kumasz, że zarząd mówił, że zadłużenie maleje, klub wychodzi na prosta i kupowani są piłkarze w naszym zasięgu? To wszystko okazało się g. prawdą.