Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11640
Stary 14.12.2018, 14:20
Piotr777 napisał(a):Wyświetl post
Tak Was czytam i dochodzę do wniosku, że w sytuacji gdy Wisła nie upadnie (a nie upadnie), na forum będzie wielki płacz. No bo jak to, przecież pogrzeb już był? Dobrze, że trumna była pusta.
Może tak być JEŚLI zarząd się nie zmieni (a nie zmieni się). Już kumasz?

Kumasz, że zarząd mówił, że zadłużenie maleje, klub wychodzi na prosta i kupowani są piłkarze w naszym zasięgu? To wszystko okazało się g. prawdą.

Odpowiedz cytując