|
Pamiętaj że obowiązuje NDA i kłauzala pofności.
Co miał powiedzieć Włodarski że jest dramat? Oskarżono by go negatywne komunikaty wobec Spółki i działanie na szkodę w trudnym momencie.
Jest super, generalnie epicko ale 4 biznesmenów nie jest w stanie ogarnąć malutkich długów...
Tiiiaaa..
Wolę IWANA i STANOWSKIEGO niż PMS i obrońców TS.
|